Szkolenia dla fachowców

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymywaniem pisemnych lub mailowych informacji o szkoleniach, prosimy podaj nam swoje dane kontaktowe, wypełniając poniższy formularz:

Wpis do szkoleniowej bazy danych

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 poz. 1128 z późniejszymi zmianami) zwanej dalej "Ustawą", informujemy, że:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka FAKRO Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu (33-300), ul. Węgierska 144a. W przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych również przez Partnerów Portalu myfachowcy FAKRO Sp. z o.o. (szczegóły na www.myfachowcy.info) zwanych dalej łącznie "Partnerami", a każdego z osobna "Partnerem", administratorami będą również te spółki w zakresie zgodnym z Ustawą.
  1. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji o szkoleniach;
  2. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAKRO sp. z o.o., ul. Węgierska 144 a w Nowym Sączu (33-300) oraz jej Partnerów (szczegóły: www.fakro.pl) w celach marketingowych. Podanie moich danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.
Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAKRO sp. z o.o., ul. Węgierska 144 a w Nowym Sączu (33-300) oraz jej Partnerów (szczegóły: www.fakro.pl) w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Podanie moich danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo ich poprawiania.
 

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.