ArtykułyDuże przeszklenia - wady i zalety

Obrazek do nagłowka: 

 

Duże przeszklenia to ostatnio bardzo popularny trend. Nie ma chyba osoby, której nie podobałyby się wielkie okna, umożliwiające perfekcyjne doświetlenie pomieszczenia światłem naturalnym. Zanim jednak zdecydujemy się na projekt domu z ogromnymi przeszkleniami, warto poznać wszystkie ich wady i zalety.

International Design Competition - FAKRO fusion - before & after

 

Ciemne i zapomniane poddasza, pełne przedmiotów codziennego użytku, z których nikt nie korzystał już od dekad to przestrzeń, która dzięki obecnej modzie na mieszkania zlokalizowane pod dachem wróciła do łask architektów i projektantów wnętrz na całym świecie.

Remont komina - kiedy jest niezbędny?

Obrazek do nagłowka: 

 

Komin ulega stopniowemu zużyciu od momentu rozpoczęcia jego użytkowania. Najszybciej będą się niszczyć przewody kominowe z pełnej cegły; najwolniej – te wykonane z nowoczesnych materiałów takich jak ceramika i stal. Czynniki atmosferyczne, takie jak temperatura oraz opady, jak również chemiczne produkty spalania powodują, że w pewnym momencie pojawia się konieczność przeprowadzenia remontu.

FAKRO wśród najlepszych polskich eksporterów do Francji

Obrazek do nagłowka: 

 

FAKRO na rzecz rozwoju budownictwa

Obrazek do nagłowka: 

 

W dniach 17-22 września br. w Krynicy-Zdroju odbyła się 63 konferencja naukowa Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Komitetu Nauki PZITB. Sponsorem głównym konferencji była firma FAKRO, czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych.

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.