ArtykułyFAKRO kreatorem budownictwa roku

Obrazek do nagłowka: 

 

FAKRO, światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – Kreatorem Budownictwa Roku 2017. Prestiżowe wyróżnienie otrzymał także Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

FAKRO o polskiej i małopolskiej marce

 

FAKRO, polska firma będąca światowym wiceliderem w produkcji okien dachowych
i schodów strychowych była obecna podczas Kongresu Marki Małopolska, który odbył się 23 i 24 listopada br. w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju.

RESPILON z FAKRO na finale Smogathonu

Znamy już zwycięzców wyłonionych z finalistów trzeciej edycji Smogathonu – konkursu dla startupów, naukowców oraz osób, pracujących nad nowatorskimi rozwiązaniami, które skutecznie mogą pomóc w walce ze smogiem. W tym roku do konkursu zgłoszono 120 projektów technologicznych z całego świata (półfinały miały miejsce w USA, Wielkiej Brytanii, Polsce, Indiach i Hongkongu), z których wyłoniono 12 półfinalistów. W trakcie dwóch dni krakowskiego finału demonstrowali oni swoje rozwiązania przed naukowcami, inwestorami oraz aktywistami ekologicznymi.

Ciepłe parapety - najważniejsze informacje

Obrazek do nagłowka: 

 

Coraz bardziej nowoczesne technologie wkraczają do wszystkich dziedzin życia, także do budownictwa. Budując wymarzony dom coraz częściej decydujemy się na wprowadzenie rozwiązań energooszczędnych, które w dłuższym okresie czasu pozwolą nam znacząco zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Wybierając okna dobrej jakości warto postawić na kompleksowe rozwiązanie i zdecydować się także na tzw. ciepłe parapety. Czym one są i dlaczego je stosujemy?

Wyciszenie podłogi - najpopolarniejsze

Obrazek do nagłowka: 

 

Osoby urządzające domy i mieszkania najczęściej decydują się na ułożenie paneli na podłodze. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że panele są materiałem, który doskonale przenosi dźwięki. A stukanie butami o podłogę może skutecznie zakłócić spokój nie tylko wszystkim domownikom, ale również sąsiadom mieszkającym niżej.

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.