Informacje branżowe

„Oskar designu” w rękach FAKRO

Obrazek do nagłowka: 

4 lipca br. w Aalto Theater w Essen odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Red Dot Design 2016. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród za design na świecie, która przyznawana jest co roku firmom wyznaczającym nowy kierunek rozwoju w dziedzinie wzornictwa. Międzynarodowe jury dokonujące wyboru składa się wybitnych osobistości.

Wysokie loty z FAKRO – „Orzeł Wprost” dla Ryszarda Florka

Obrazek do nagłowka: 

Innowacyjność firmy FAKRO, została doceniona przez Kapitułę tegorocznych „Orłów Wprost”. Statuetka wyróżniająca firmę została wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się 27 czerwca 2016 roku w krakowskim hotelu Radisson Blu.

„Orły Tygodnika Wprost” przyznawane są w kilku kategoriach. Wyróżnienia i statuetki otrzymują firmy, których działalność przyczynia do rozwoju polskiej gospodarki.

Tour de Pologne 2016 – z FAKRO przez Nowy Sącz

Obrazek do nagłowka: 

Pierwszy, sądecki etap wielkiego, kolarskiego show jest już za nami – 14 lipca 2016 roku Tour de Pologne zagościło w Nowym Sączu. Kolarze wyjechali z Zawiercia i pokonali 240 kilometrową trasę. Finiszowali na mecie mieszczącej się przy ul. Prażmowskiego. Zwycięzcą trzeciego etapu 73. Tour de Pologne UCI World Tour z Zawiercia do Nowego Sącza został Niccolo Bonifazio. FAKRO kibicowało kolarzom. Dla nich i kibiców przygotowało także wiele niespodzianek.

Czas stworzyć "procedurę praworządności" w stosunku do Komisji Europejskiej?

Obrazek do nagłowka: 

12 lipca br. w siedzibie PAP odbyła się konferencja zorganizowana przez firmę FAKRO, polskiego producenta okien dachowych. Konferencja odbyła się pod hasłem Czas stworzyć „procedurę praworządności” w stosunku do Komisji Europejskiej?

Głównym celem konferencji było sprowokowanie Komisji Europejskiej do otworzenia, złożonej 4 lata temu, skargi FAKRO, dotyczącej nadużywania pozycji dominującej przez Grupę VELUX.

FAKRO po raz kolejny PARTNEREM Tour de Pologne

Obrazek do nagłowka: 

Podobnie jak w ubiegłym roku firma FAKRO została partnerem 73. edycji Tour de Pologne. Trasa wyścigu będzie przebiegać miedzy innymi przez Nowy Sącz, w którym mieści się główna siedziba światowego wicelidera w branży okien dachowych. FAKRO od dawna angażuje się nie tylko w promocję regionu, ale również silnie wspiera różne wydarzenia sportowe.

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.