Nasze szkoleniaInnowacyjne warsztaty biznesowe FAKRO PRO-ACTIVE

Obrazek do nagłowka: 

Powoli dobiega końca kolejny sezon szkoleniowy w firmie FAKRO. To była wyjątkowa edycja, tegoroczne szkolenia przyjęły bowiem formę warsztatów biznesowych. „Aktywna sprzedaż produktów PROFI – metamorfoza od sprzedawcy do eksperta” – pod takim hasłem odbywały się przeprowadzone przez zespół szkoleniowców FAKRO konferencje. W tym roku siedzibę firmy w Nowym Sączu odwiedziło ponad trzy tysiące osób.

Nowy cykl szkoleniowy rozpoczęty - zbieramy zapisy!

Obrazek do nagłowka: 

Z radością informujemy, że rozpoczął się nowy cykl szkoleniowy firmy FAKRO.

Lista wszystkich aktualnych szkoleń "Jubileuszowe Spotkanie z FAKRO" dostępna pod adresem:

http://www.myfachowcy.info/znajdz-szkolenia

Szkolenie III stopnia

Obrazek do nagłowka: 

Firma FAKRO po raz kolejny jest organizatorem szkoleń dla dekarzy. Tym razem, doceniając zaangażowanie oraz profesjonalizm dekarzy, firma zaoferowała specjalistyczne szkolenie III stopnia z zakresu montażu okien dachowych w pokryciach wielkoformatowych. Szkolenie to jest przeznaczone wyłącznie dla osób, które uczestniczyły w szkoleniach I i II stopnia organizowanych przez firmę FAKRO oraz posiadają Legitymację Fachowca FAKRO.

FAKRO szkoli fachowców na medal

Obrazek do nagłowka: 

Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm, a do tego doskonałe zaplecze techniczne. Tak o organizowanych przez firmę FAKRO szkoleniach mówią fachowcy z branży budowlanej. Od ponad trzynastu lat sądeckie przedsiębiorstwo znane na całym świecie z produkcji okien dachowych organizuje specjalistyczne zajęcia dla dekarzy, sprzedawców i architektów z kraju i z za granicy.

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.