Jesteś tutaj

ZAPROSZENIE NA STOISKO FAKRO PODCZAS MISTRZOSTW SWIATA MŁODYCH DEKARZY ODBYWAJĄCYCH SIĘ W WARSZAWIE W DNIACH 26-29.10.2016 ROKU

Obrazek do nagłowka: 

Szanowni Państwo,
już po raz 26 odbywać się będą Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy.
W tym roku jest to szczególne wydarzenie, gdyż gospodarzem mistrzostw jest Polska. Dla  firmy FAKRO jest to tymbardziej prestiżowe wydarzenie, gdyż jednym z reprezentantów Polski jest absolwent klasy patronackiej Fakro z Poznania Pan Oskar Sworek.
Mistrzostwa będą się odbywać w Warszawie w dniach 26-29.10.2016 roku. Konkurencje będą rozgrywane na terenie Centrum Targowo Kongresowego MTP przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.
Podczas tych dni będziemy kibicować przede wszystkim naszym reprezentantom, ale również ekipom z 17 krajów.

To wspaniałe wydarzenie będzie również okazją do spotkania się z producentami, porozmawiania oraz wymiany doświadczeń.

Firma FAKRO również bierze czynny udział w mistrzostwach poprzez dostarczenie swoich produktów zarówno do dachów płaskich jak i skośnych, które będą montowane przez uczestników mistrzostw.
W związku z tym zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się w  hali rozgrywania mistrzostw. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Dla  aktywnych mamy przewidziane konkursy podczas których głównymi nagrodami będą pakiety wyjazdowe na mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata 2018, który zostanie rozegrany w dniu 10 czerwca 2017 roku. Ponadto dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko przewidzianych jest szereg nagród i atrakcji.

Informujemy również, iż wszystkie osoby posiadające legitymacje Fachowca Fakro podczas wizyty na naszym stoisku i okazania legitymacji będą mogły uzyskać dodatkowe punkty do programu lojalnościowego „Fach na Dach”.

Branże: 
Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
Jubileuszowy Orzeł Polskiej Stolarki dla FAKRO
Koniec z pozwoleniami na budowę? Założenia do projektu ustawy o zmianie Prawa budowlanego
Zapraszamy na Targi "BUDMA"
Informacje o energii

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.