Jesteś tutaj

Szkolenie III stopnia

Obrazek do nagłowka: 

Firma FAKRO po raz kolejny jest organizatorem szkoleń dla dekarzy. Tym razem, doceniając zaangażowanie oraz profesjonalizm dekarzy, firma zaoferowała specjalistyczne szkolenie III stopnia z zakresu montażu okien dachowych w pokryciach wielkoformatowych. Szkolenie to jest przeznaczone wyłącznie dla osób, które uczestniczyły w szkoleniach I i II stopnia organizowanych przez firmę FAKRO oraz posiadają Legitymację Fachowca FAKRO.

Zaproszenia na szkolenie III stopnia zostały wysłane w formie pisemnej do wszystkich osób, spełniających powyższe kryteria. Mamy nadzieję, że i tym razem szkolenie spełni oczekiwania dekarzy i podniesie kwalifikacje zawodowe najlepszych fachowców w swojej branży.

FAKRO serdecznie zaprasza wszystkich dekarzy uczestniczących w szkoleniach I i II stopnia oraz posiadających Legitymację Fachowca FAKRO do przystąpienia do Klubu Wykonawcy FAKRO. Wystarczy tylko zarejestrować się na portalu www.myfachowcy.info, pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, a następnie przesłać do firmy FAKRO lub przekazać Doradcy Technicznemu FAKRO.

Więcej informacji na temat Klubu Wykonawcy FAKRO znajduje się pod adresem: http://www.myfachowcy.info/mf_article/1392

Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
„DOBRY MONTAŻ” z nową energią!
Remontujesz dach? Pomyśl o izolacji!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 15 w Łodzi
FAKRO na Meczach Turnieju Eliminacyjnego do IO Rio 2016

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.