Jesteś tutaj

Statuetka TOP Builder 2013 dla elektrycznej markizy AMZ Solar

Obrazek do nagłowka: 

Elektryczna markiza AMZ Solar otrzymała nagrodę TopBuilder 2012 przyznawaną przez redakcję branżowego miesięcznika Builder. To niezwykle cenione w branży budowlanej wyróżnienie przyznawane jest najlepszym innowacyjnym produktom budowlanym oraz realizacjom, usługom i innym przedsięwzięciom dla budownictwa. W imieniu FAKRO nagrodę odebrał Dyrektor Marketingu FAKRO Polska Janusz Komurkiewicz.

-To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem tego, że FAKRO należy do ścisłej czołówki innowacyjnych firm. Nagrodzony produkt to najnowsza generacja markiz do okien dachowych, a jego dodatkowym atutem jest przynależność do ogromnej „rodziny” produktów zintegrowanych w systemie bezprzewodowej obsługi Z-Wave umożliwiającego połączenie w jedną sieć sprzętu elektrycznego, takiego jak oświetlenie, termostaty, alarmy, komputery, telefony, klimatyzacja oraz sterowanie elektrycznymi oknami i roletami. Skomunikowane ze sobą urządzenia można zdalnie obsługiwać za pomocą jednego pilota.

Markiza elektryczna AMZ Solar to odpowiednie połączenie skutecznej ochrony poddasza przed
nagrzewaniem z najwyższym komfortem obsługi. Sterowana pilotem, lub obsługiwana automatycznie zapewnia blisko osiem razy skuteczniejszą ochronę przed nasłonecznieniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi, umożliwiając jednocześnie dopływ naturalnego światła i kontakt wzrokowy z otoczeniem.

Uroczystość wręczenia nagród wraz z podsumowaniem konkursu odbyła się w warszawskiej siedzibie Business Centre Club. Produkty opiniowała Kapituła Konkursu pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza, w skład której wchodzi redakcja miesięcznika Builder i Rada Programowa pisma. W tym roku po raz pierwszy wręczono nagrody w dwóch nowych kategoriach: projekt architektoniczny i projekt konstrukcyjny

Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
7 edycja "FACH na dach" zakończona!
V Mistrzostwa Polski Instalatorów
Fakro wraz z Zespołem Szkół Budowlanych w Nowym Sączu organizatorem finału centralnego XXVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
FAKRO na www.bimobject.com

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.