Jesteś tutaj

Okno DXW nagrodzone w konkursie Archiproducts Design Award!

Konkurs został przeprowadzony przez jeden z najważniejszych, międzynarodowych portali zajmujących się zagadnieniami architektonicznymi – Archiproducts.

Okno FAKRO do dachów płaskich DXW otrzymało wyróżnienie „Best of Category” w kategorii ”Building Shell”. Zwycięzców wybrało jury składające się z 25 członków, na co dzień pracujących w najlepszych pracowniach architektonicznych na całym świecie. Architekci wykonywali projekty niezależnie od siebie, wykorzystując wspólną platformę do głosowania.

Jest nam miło, że po raz kolejny nowy produkt FAKRO do dachów płaskich został nagrodzony prestiżową nagrodą za nowoczesny design. W kreacji innowacyjnych rozwiązań obok wzornictwa bardzo ważna jest dla nas funkcjonalność spełniająca wymogi ponadczasowych projektów architektonicznych. Okno DXW doskonale sprawdza się w zabudowie tarasu czy dachu zielonego, pozwalając na uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni dachu z zachowaniem wszystkich właściwości okna dachowego - mówi Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Okno do dachów płaskich DXW, które dzięki specjalnej konstrukcji o wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na swobodne poruszanie się po nim. Dzięki temu, że powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu, okna te nie tylko tworzą bezpieczną przestrzeń tarasu, którą można użytkować. Okna nie zaburzają jego estetyki, a zrównanie powierzchni szyby z ażurowym podestem daje doskonały efekt wizualny.

Artykuły o podobnej tematyce
PIR/PUR - nowość nierozpoznana
Kontynuacja kampanii „DOBRY MONTAŻ” ze wsparciem FAKRO
Adaptacja poddasza
Konstrukcje dachowe

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.