Jesteś tutaj

Kontynuacja kampanii „DOBRY MONTAŻ” ze wsparciem FAKRO

Obrazek do nagłowka: 

W sierpniu 2016 roku ruszyła kontynuacja działań ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”. Organizowaną przez Związek POiD inicjatywę, promującą prawidłową instalację okien, drzwi, bram oraz osłon okiennych od początku wspiera marka FAKRO.

Dotychczasowe działania kampanii „DOBRY MONTAŻ” realizowanej od 2014 roku, spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony inwestorów, mediów i środowiska branżowego. Budowanie świadomości konsumentów w zakresie prawidłowego montażu stolarki budowlanej wymaga jednak dalszych aktywności, dlatego też przygotowano wiele nowych inicjatyw. Należą do nich m.in. utworzenie klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” w wybranych szkołach zawodowych, szkolenia dla osób zarządzających punktami sprzedaży stolarki budowlanej oraz certyfikowanie monterów. Prowadzona jest również kampania public relations w mediach ogólnotematycznych, branżowych oraz specjalistycznych. Nie zabraknie też promocji dobrego montażu podczas najważniejszych wydarzeń branżowych. Podsumowanie akcji odbędzie się na VIII Kongresie Stolarki Polskiej, w maju 2017 roku.

Idea dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej i przesłanie kampanii – „dobry montaż jest tak samo ważny jak dobry produkt” – są bliskie FAKRO i wpisują się w filozofię funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firma w ramach swojej działalności stale angażuje się w edukację i profesjonalne szkolenie dekarzy oraz dba o najwyższą jakość instalacji oferowanych przez siebie wyrobów. W gronie Partnerów „DOBREGO MONTAŻU” FAKRO jest obecne od początku. Aktywnie wspiera również bieżące działania prowadzone w ramach tej akcji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kampanii: http://dobrymontaz.com

Branże: 
Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
XI Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej
Kordian Skibiński - dekarz i kulturysta
Jaki dach wybrać?
FAKRO na Targach BUDMA 2015 - dzień trzeci

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.