Jesteś tutaj

Konkurs FAKRO Selfie Szoł

Obrazek do nagłowka: 

Po czterech miesiącach nadszedł czas rozwiązania konkursu FAKRO Selfie Szoł. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i czołowy producent schodów strychowych. Patronat medialny nad konkursem objęła redakcja czasopisma Cztery Kąty.

W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia br. do firmy FAKRO napłynęło aż sześćdziesiąt pięć zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem konkursu nadesłane prace miały przedstawiać uczestników konkursu na tle poddasza z widocznymi oknami dachowymi FAKRO. Wśród nadesłanych zdjęć można znaleźć prawdziwe perełki. W ostatnim miesiącu prace zostały poddane ocenie Internautów, którzy na stronie internetowej www.fakro.pl oddawali głos na swoich faworytów.

Głosowanie odbywało się poprzez polubienie określonej pracy za pomocą konta na portalu społecznościowym Facebook.

Nagrodę Główną, smartfon Samsung Galaxy S5 otrzymali autorzy trzech najlepszych prac, wybranych kolejno poprzez Jury Konkursu, Patrona Medialnego oraz Internautów. Nagrody Wyróżnienia, tablety Samsung Galaxy Tab S 10.5. trafiły do autorów prac, które kolejno po zwycięzcy Nagrody Głównej uzyskały największą ilość polubień w wyniku głosowania internautów.

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania konkursem oraz wysokiego poziomu nadesłanych prac. Zachęcam do zapoznania się z listą nagrodzonych zdjęć Selfie, dostępnych na stronie internetowej www.fakro.pl. Kreatywność Uczestników Konkursu jest imponująca – podkreśla Zespół Projektowy.

Branże: 
Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
Potrójne złoto dla FAKRO
Prawie wszystko o kominach
Okna uchylno-obrotowe preSelect®... okna z przyszłością
Prawo Budowlane

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.