Jesteś tutaj

Innowacyjne okno do dachów płaskich DEF teraz dostępne w wersji ColourLine!

Obrazek do nagłowka: 

Innowacyjne okno do dachów płaskich DEF teraz dostępne w wersji ColourLine! Pozwala na dopasowanie koloru wykończenia okna do stylistyki istniejącego dachu. Szeroka oferta kolorów zgodnie z paletą RAL Classic.

Nowatorskie okno do dachów płaskich DEF doświetla naturalnym światłem wnętrza pod płaskim dachem. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi - współczynnik U=0,76 W/m²K* oraz nowoczesnym wzornictwem.

Pakiet szybowy mocowany jest z wykorzystaniem nowatorskiej technologii wklejania szyb zapewniając wysoką trwałość i estetyczny wygląd.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym kształtom profili, okno do płaskich dachów charakteryzuje się do 16% większą powierzchnią przeszklenia w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Okno może być wykonane w dowolnym rozmiarze w zakresie od 60x60 – 120x220cm. Umożliwia to wymianę istniejących naświetli, często o niestandardowych wymiarach, które nie spełniają obecnych wymagań termoizolacyjnych. DEF wyposażony jest w energooszczędny pakiet szybowy co pozwala na stosowanie go w budownictwie pasywnym.

Okno otwierane jest elektrycznie w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Ma zamontowany czujnik deszczu, który uruchamia funkcje zamykania okna podczas opadów.

* dla okna D_F DU8 wg. EN 12567-2

Branże: 
Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
Chroń swój dach
"Horyzont 2020" czyli 80 miliardów na badania
FAKRO na Targach BUDMA 2015 - dzień pierwszy
FTT U8 Thermo - okno z przyszłością

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.