Jesteś tutaj

Dobry montaż - kolejna odsłona kampanii

Obrazek do nagłowka: 
dobry montaż

„Dobry montaż” to kampania edukacyjna realizowana przez związek Polskie Okna i Drzwi.

Ma na celu zwrócenie uwagi wszystkim, którzy wybierają produkty budowlane.

Przesłanie akcji DOBRY MONTAŻ jest proste:

Wybór dobrego produktu jest  tak samo ważny, jak jego dobry montaż.

Dlatego w momencie zakupu okien, drzwi, elementów fasady, bramy czy innych produktów budowlanych wybierajmy i szukajmy DOBREGO MONTAŻU, wykonanego przez wykwalifikowanego montera, przy użyciu dobrych materiałów i narzędzi.

W kampanii biorą udział firmy reprezentujące różne sektory materiałów budowlanych.

Jedną z nich jest również firma FAKRO.

Wszyscy wiemy, jak ważnym jest aspekt szkolnictwa zawodowego i przygotowanie młodych fachowców do pracy w branży budowlanej. Dlatego DOBRY MONTAŻ zawitał również do szkół budowlanych.

Uczniowie klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” wzięli udział w szkoleniach przeprowadzonych przez ekspertów FAKRO. Dzięki spotkaniu, zapoznali się z ofertą produktową firmy i wykonali profesjonalny montaż okna dachowego.

Patronatem „DOBREGO MONTAŻU” objęte zostały klasy z trzech szkół zawodowych: Państwowych Szkół Budownictwa-Zespołu Szkół im. Powstańców Śląskich w Bytomiu, Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku i Zespołu Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu. We wszystkich tych placówkach szkolenia dla uczniów klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” przeprowadziła firma FAKRO. Poza solidną porcją wiedzy i możliwością samodzielnego montażu okna dachowego, uczniowie otrzymali również materiały edukacyjne oraz gadżety. Wysłuchali także wykładu na temat osłon przeciwsłonecznych i obejrzeli pokaz instalacji markizy zewnętrznej do okien dachowych.

W ramach funkcjonowania klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” zaplanowano również szereg innych działań realizowanych przez firmy, które włączyły się do współpracy. Przewidziano m.in. dalsze szkolenia, wyposażenie szkolnych pracowni w niezbędne materiały oraz stypendia dla najzdolniejszych uczniów.

Branże: 
Zdjęcia: 
Artykuły o podobnej tematyce
Maturzyści z Technikum w Myślenicach w FAKRO
SZKOLENIE MONTAŻOWE W ZSB POZNAŃ
Politechnika Częstochowska
Fakro i Zespół Szkół Budowlanych z Poznania na XVII Targach Edukacyjnych.

Znajdź szkolenie

Sprawdź, czy w obecnej chwili są prowadzone szkolenia i zapisz się.

Znajdź wykonawcę

Budujesz się? Chcesz zrobić remont? Szukasz wykonawcy? Tutaj go znajdziesz.

Promocje

Sprawdź, jakie mamy obecnie promocje i konkursy.